PARDUOTUVĖ BE MOKESČIŲ – Užsakymai yra neapmuitinami ir bus pristatyti tiesiai prie jūsų durų!
Topcoat

Kuponai

Siekdami patenkinti klientus, pasirinkusius Topcoat, pristatėme lojalumo sistemą, kuri dinamiškai suteikia nuolaidų kuponus pagal pirkinių vertę per pastaruosius 6 mėnesius.

Kuponas atspindi pirkinių vertę ir dažnumą per pastaruosius 6 mėnesius. Kuo didesnė užsakymų vertė ir dažnumas, tuo didesnę nuolaidą gausite kitam užsakymui. Pagal numatytuosius nustatymus, dėl šios sistemos dinamiškumo, kuponai pradės turėti mažesnę vertę, jei sumažės jūsų pirkinių vertė ir dažnumas.

Kada gausiu kuponą?

Nuolaidos kuponą gausite el. paštu netrukus po to, kai kurjeris pristatys jūsų užsakymą, ir galėsite jį panaudoti kitam užsakymui Topcoat. Jei pateikėte užsakymus ir atsisakėte juos priimti arba pasirinkote atsiimti iš kurjerio patalpų ir jų neatsiėmėte, nuolaidų kuponų nebegausite.

Kaip suaktyvinti kuponą?

Norėdami suaktyvinti nuolaidą, eikite į Topcoat svetainę, įdėkite prekes į pirkinių krepšelį ir kupono laukelyje įveskite kodą iš el. Nuolaidos sumą rasite pirkinių krepšelyje suaktyvinę kuponą.

Kiek laiko galioja nuolaidos kodas?

Kuponas galioja 30 dienų nuo gavimo el. paštu dienos. Jei atsisakote priimti užsakymą arba neatsiimate užsakymo iš kurjerio patalpų, visi jūsų kuponai automatiškai anuliuojami.

Netyčia ištryniau el. Ar galiu atgauti kuponą?

Žinoma, atsiųskite mums el. laišką adresu contact@topcoat.lt ir mes jums sukursime kitą nuolaidos kuponą.

Kokioms prekėms taikoma nuolaida?

Nuolaida taikoma visoms žemiau išvardintoms prekėms. Be to, nuolaidų kuponai negali būti suaktyvinti per Red Prices, juodojo penktadienio ar raudonojo penktadienio kampanijas.