PARDUOTUVĖ BE MOKESČIŲ – Užsakymai yra neapmuitinami ir bus pristatyti tiesiai prie jūsų durų!
Topcoat

Hibridiniai geliai

Mūsų gaminiai skirti profesionalams. Rasite nuostabių pastelinių ir ryškių spalvų, kurios išlaiko savo atspalvį ir išsilaiko ant nagų savaites. Mūsų platinami prekių ženklai yra tarptautiniu mastu pripažinti dėl gelio patvarumo, spalvų nepaliekančių žymių, tobulų kontūrų šepetėlio ir spalvos ant dangtelio/buteliuko, atspindinčios galutinio atspalvio tikrovę.

Paruošimo tirpalai

Nepamainomas pusiau nuolatiniam manikiūrui! Base Coat padidina statybinių pagrindų ar gelio sukibimą, o užtepus ant tinkamai paruošto nago užtikrina puikų sukibimą ir ilgaamžiškumą. Viršutinis sluoksnis, skirtas pusiau ilgalaikiam nagų lakui, geliui ir akrilui, pasižymi ilgalaikiu atsparumu ir laikui bėgant neišblunkančiu blizgesiu. Apsaugo spalvas nuo pageltimo ir nekeičia spalvų (juoda po padengimo netampa tamsiai mėlyna).

Spalvoti geliai

Idealūs UV dažai tiek pažangiam mikrodažymui, tiek paprastam NailArt dažymui. Puikiai tinka kontūrams, šešėliams, šešėliams ir ornamentams. Jis turi dispersinį sluoksnį ir rekomenduojame viršutinį sluoksnį ant dekoracijų.

Pašalinimo sprendimai

Aukščiausios kokybės grynas kosmetinis acetonas, reikalingas pusiau nuolatiniam manikiūrui pašalinti.

Įrankiai ir priedai

Profesionalūs manikiūro ir pedikiūro aksesuarai: dildės, paletės, statybiniai šablonai, magnetiniai pieštukai Cat Eye efektui, Swarovski kristalai, apsauginiai įklotai ir LED/UV lempos.

akrilo

Dipping Powder – tai akrilo pudra, kuriai išdžiūti nereikia UV lempos ir kuri yra lengvesnė nei pusiau ilgalaikis nagų lakas ar gelis! Pasidaryti manikiūrą su akrilo pudra taip pat yra itin paprasta ir susideda iš 4 paprastų žingsnių: užtepkite pagrindą, įkiškite nagą į pudrą, šepetėliu nuvalykite pudros perteklių, užtepkite pudros aktyvatorių, tada sandarinkite.

Guminiai pagrindai

Guminiai pagrindai yra savaime išsilyginantys aukšto klampumo, lankstūs ir atsparūs pagrindai. Padidinkite pusiau ilgalaikio nagų lako arba UV gelio atsparumą iki 6 savaičių! Jais taip pat galima sustiprinti natūralų nagą arba jį priauginti per nedidelį priauginimą.