PARDUOTUVĖ BE MOKESČIŲ – Užsakymai yra neapmuitinami ir bus pristatyti tiesiai prie jūsų durų!
Topcoat

Paruošimo tirpalai

Nepamainomas pusiau nuolatiniam manikiūrui! Base Coat padidina statybinių pagrindų ar gelio sukibimą, o užtepus ant tinkamai paruošto nago užtikrina puikų sukibimą ir ilgaamžiškumą. Viršutinis sluoksnis, skirtas pusiau ilgalaikiam nagų lakui, geliui ir akrilui, pasižymi ilgalaikiu atsparumu ir laikui bėgant neišblunkančiu blizgesiu. Apsaugo spalvas nuo pageltimo ir nekeičia spalvų (juoda po padengimo netampa tamsiai mėlyna).

Spalvoti geliai

Idealūs UV dažai tiek pažangiam mikrodažymui, tiek paprastam NailArt dažymui. Puikiai tinka kontūrams, šešėliams, šešėliams ir ornamentams. Jis turi dispersinį sluoksnį ir rekomenduojame viršutinį sluoksnį ant dekoracijų.

Pašalinimo sprendimai

Aukščiausios kokybės grynas kosmetinis acetonas, reikalingas pusiau nuolatiniam manikiūrui pašalinti.

Profesionali įranga

Profesionaliems SHEMAX dulkių siurbliams garantuojama 6 metų nenutrūkstamo veikimo garantija! Naudojamų medžiagų kokybė ir ypatingas dėmesys gamybos procese užtikrina puikų dulkių surinkimą, kuris susidaro pašalinant gelio ar akrilo sluoksnius ant nagų.

akrilo

Dipping Powder – tai akrilo pudra, kuriai išdžiūti nereikia UV lempos ir kuri yra lengvesnė nei pusiau ilgalaikis nagų lakas ar gelis! Pasidaryti manikiūrą su akrilo pudra taip pat yra itin paprasta ir susideda iš 4 paprastų žingsnių: užtepkite pagrindą, įkiškite nagą į pudrą, šepetėliu nuvalykite pudros perteklių, užtepkite pudros aktyvatorių, tada sandarinkite.