PARDUOTUVĖ BE MOKESČIŲ – Užsakymai yra neapmuitinami ir bus pristatyti tiesiai prie jūsų durų!
Topcoat

Hibridiniai geliai

Mūsų gaminiai skirti profesionalams. Rasite nuostabių pastelinių ir ryškių spalvų, kurios išlaiko savo atspalvį ir išsilaiko ant nagų savaites. Mūsų platinami prekių ženklai yra tarptautiniu mastu pripažinti dėl gelio patvarumo, spalvų nepaliekančių žymių, tobulų kontūrų šepetėlio ir spalvos ant dangtelio/buteliuko, atspindinčios galutinio atspalvio tikrovę.

Paruošimo tirpalai

Nepamainomas pusiau nuolatiniam manikiūrui! Base Coat padidina statybinių pagrindų ar gelio sukibimą, o užtepus ant tinkamai paruošto nago užtikrina puikų sukibimą ir ilgaamžiškumą. Viršutinis sluoksnis, skirtas pusiau ilgalaikiam nagų lakui, geliui ir akrilui, pasižymi ilgalaikiu atsparumu ir laikui bėgant neišblunkančiu blizgesiu. Apsaugo spalvas nuo pageltimo ir nekeičia spalvų (juoda po padengimo netampa tamsiai mėlyna).

Spalvoti geliai

Idealūs UV dažai tiek pažangiam mikrodažymui, tiek paprastam NailArt dažymui. Puikiai tinka kontūrams, šešėliams, šešėliams ir ornamentams. Jis turi dispersinį sluoksnį ir rekomenduojame viršutinį sluoksnį ant dekoracijų.

Pašalinimo sprendimai

Aukščiausios kokybės grynas kosmetinis acetonas, reikalingas pusiau nuolatiniam manikiūrui pašalinti.

SHEMAX dulkių siurbliai

Profesionaliems SHEMAX dulkių siurbliams garantuojama 6 metų nenutrūkstamo veikimo garantija! Naudojamų medžiagų kokybė ir ypatingas dėmesys gamybos procese užtikrina puikų dulkių surinkimą, kuris susidaro pašalinant gelio ar akrilo sluoksnius ant nagų.

akrilo

Dipping Powder – tai akrilo pudra, kuriai išdžiūti nereikia UV lempos ir kuri yra lengvesnė nei pusiau ilgalaikis nagų lakas ar gelis! Pasidaryti manikiūrą su akrilo pudra taip pat yra itin paprasta ir susideda iš 4 paprastų žingsnių: užtepkite pagrindą, įkiškite nagą į pudrą, šepetėliu nuvalykite pudros perteklių, užtepkite pudros aktyvatorių, tada sandarinkite.

LED/UV lempos

Siūlome Jums geriausias LED/UV lempas, iš žinomų gamintojų, kurie į nagų technikų pasaulį atnešė patikimus ir labai geros kokybės gaminius. Šviesos diodų tarnavimo laikas yra 50 000 valandų. Laikmatis 10, 30, 60 ir 99 * sekundės. Funkcija Low Heat Mode (99 sekundės), kuri palaipsniui didina šviesos diodų galią, kad gelio polimerizacijos procesas ant nagų vyktų palaipsniui.